Ten, kto w dzisiejszych czasach prowadzi działalność, musi posiadać wizytówkę

Nie jest ważne czy jesteśmy grafikiem komputerowym, czy adwokatem. Jeżeli świadczymy usługi, to powinniśmy mieć wizytówki, by być w stanie je dawać ludziom, którzy się z nami spotykają, ale także potencjalnym klientom.


wizytówki radca prawny
Twórca: Franklin Heijnen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Dodatkowe notki

Jakiego rodzaju są najlepsze sposoby na archiwizację danych?

CV
Twórca: Laineema
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Każdy powinien zachowywać ład na swoim komputerze. Jeśli problem z odnalezieniem informacji tyczy się dużej firmy, to musi ona zatrudnić specjalistę, który będzie archiwizował wszystkie dane.


firma - odbicie
Twórca: EnergieAgentur.NRW
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Każdy prawnik (zobacz więcej pod tym linkiem) czy radca prawny powinien posiadać wizytówkę, żeby w każdej chwili móc ją dać nowo spotkanej osobie. Może okazać się, że będzie to następny klient lub osoba ta odda naszą wizytówkę komuś z najbliższych. Istotne wydaje się, aby wizytówka adwokata lub radcy wskazywała od razu na to, z której specjalizacji jesteśmy. Musimy posiadać więc na wizytówce wagę, która w w naszym świecie symbolizuje sprawiedliwość i Temidę, która w mitologii greckiej uosabiało praworządność oraz porządek. Jeżeli mamy w planach, by mieć dobrą wizytówkę, to trzeba zlecić to specjalistom. Istnieją jednakże jakieś porady, które pozwolą nam wpisać się do kanonu. Muszą być one w niejaskrawych barwach, które będą oznaczać stanowczość. Popularne są także wizytówki biało-czarne albo w stalowym kolorze. Nadadzą one wizytówce wiarygodnego stylu. Przecież takiego rodzaju zawód musi opierać się na poczuciu klienta, że jesteśmy szanowani oraz można nam zaufać. Mamy możliwość wybrać trochę agresywną czcionkę, która udowodni, że radca jest najlepszym specjalistą.


Można wydrukować wizytówkę dwustronną, gdzie z jednej strony będzie tylko logo firmy, a z drugiej wszelkie wymagane dane. Jeżeli obracamy się w tej dziedzinie oraz zaciekawiły nas wizytówki radca prawny musi zlecić zrobienie projektu i wydruk.
18-02-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.