Symulacyjna rozrywka online przeniesie ciebie w magiczny świat, gdzie będziesz walczyć z przeciwnikami, zdobywać nowe kunszty oraz poznawać przyjaciół

Bardzo modne gry symulacyjne przyciągają sporo ludzi. Producenci takich rozrywek dokładają usilnych starań, by rozrywka przypominała jak najwierniej świat realny czy też tworzyła świat rzeczywisty kompletnie inny od świata współczesnego.


sprawdź szczegóły
Twórca: Wolfgang Lonien
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Gry elektroniczne są wykreowane przez osoby z ogromną wyobraźnią, którzy uwielbiają wyzwania i dążenie starannie do wyznaczonego finiszu. Podczas gdy zaczynasz rozrywkę, po prostu przechodzisz do świata fantazji. Might & Magic Heroes Online (odwiedź tę stronę) to jedna z gier symulacyjnych. Akcja tej gry polega na wyznaczonych zadaniach, które odblokowują inne funkcje oraz zdolności. Zdołasz w nią grać samemu lub z przyjaciółmi. Bez znaczenia na którym jesteś poziomie oraz twoi koledzy ani do której frakcji przynależycie, dlatego że potyczki są automatycznie właściwe do Waszego pułapu rozwoju. Jeżeli wraz z przyjaciółmi toczy się walkę z nieprzyjacielem, każdy przyjmuje punkty sprawności, jak także pobity wróg pozostanie zdjęty z mapy każdego uczestnika potyczki. Jednak rozrywka jest opracowana także w taki sposób, że możesz bez pomocy przejść wszystkie misje samemu. Nadzwyczajna przygoda rozpoczyna się od wybrania strony konfliktu, czyli przystani czy nekropolii.

Też od decydowania się na wersję figury, czyli wojownika albo maga. Każda z nich posiada swoje umiejętności, jakie będzie stopniowo poprawiać, odblokowując coraz przydatne zręczności pomocne w czasie starć z nieprzyjacielem. Gra Might & Magic Heroes Online jest absolutnie darmowa, jako że idziesz do niej przez swoją przeglądarkę. Dzięki czemu też jest interesująca dla dzieci, które chcą zaznać bajeczną i czarodziejską przygodę.
24-03-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.