Ślubowanie na półwyspie Apenijskim - recepta na nieprzeciętny ślub

Kiedy śni się nam pamiętny ślub, może należałoby urządzić go w wyjątkowej scenerii oraz aurze – na przykład we Włoszech? Obrzędy ślubne w zabytkowym Rzymie, poetycznej Wenecji lub słonecznej Toskanii to wspaniały początek nowej drogi życia.


W celu załatwienia ślubnych formalności najodpowiedniej zgłosić się do firmy której specjalizacją jest organizacja ślubów za granicą - . Bowiem formalności związane ze zorganizowaniem ślubu we Włoszech byłyby dla Młodej Pary uciążliwe, warto skorzystać z usług doświadczonej firmy urządzającej śluby za granicą (nie przegap venice special). Jednostka ta zajmie się wszelkimi rzeczami urzędowymi. Każde z narzeczonych powinno zgromadzić dokumenty potrzebne do zawarcia małżeństwa: duplikat aktu urodzenia, poświadczenie o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa (przełożone na język włoski przez tłumacza przysięgłego), w wypadku osób biorących ślub po raz następny – akt zgonu uprzedniego małżonka lub akt małżeństwa z dopiskiem o rozwodzie (także przetłumaczone). Okres ważności tychże zaświadczeń wynosi 3 miesiące. Po ślubie trzeba zarejestrować małżeństwo w Polsce. Możesz to uczynić za pośrednictwem Wydziału Konsularnego bądź osobiście, w USC w Polsce. Najpoprawniej będzie uzyskać kopię aktu małżeństwa na blankiecie wielojęzycznym.

płótno - ślub
Twórca: Tomasz Lewicki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Co interesujące, ślub we Włoszech więcej informacji tutaj może być dla pary tańszy niż organizacja wesela w Polsce. Na uroczystość zagraniczną przyjeżdża bowiem zazwyczaj nieduża liczba osób, a niekiedy wyłącznie para i świadkowie. Pakiety ślubne oferują w większości wypadków przyjęcia ślubne dla grupy od dwóch do kilkunastu ludzi. Przedstawiciele firmy zajmują się na miejscu Młodymi, oferując wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, a również dbając o tak ważne kwestie, jak krasa Panny Młodej w dniu wesela albo fotografie weselne. Wenecja nie bez powodu mieniona jest miastem zakochanych. Wspaniała architektura, poetyczna sceneria z mnogimi mostkami, kładkami jak też gondolami, dla wielu par będzie to wyśnione miejsce na złożenie przysięgi małżeńskiej.


Dodatkowe notki

Faktury jak i całą księgowość jesteśmy w stanie ogarnąć przez Internet

obliczenia finansowe
Twórca: Ken Teegardin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kiedy zaczynamy działanie, tj. kiedy postanawiamy, że będziemy pracować na własny rachunek, pojawiają się w nas różne wątpliwości. Myślimy, o tym, czy damy sobie ze wszystkim radę. Chociaż początkowo wyrazy: faktury, ostateczny termin, nadwyżka, czy księgowość będą brzmiały złowieszczo, to po kilku miesiącach, a czasem i kilku tygodniach dojdziemy do wniosku, że wszystko uda się zrobić.
Tak samo jak w Rzymie, w Wenecji para może wziąć tak ślub cywilny, jak i kościelny. Po wyjściu z kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego młoda para może udać się na przejażdżkę gondolą bądź spacerek po weneckich parkach.
06-06-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.