Porady na pierwszą randkę: na jaki temat rozmawiać, w co się ubrać i jakie miejsce wybrać

Czy na myśl o pierwszej randce masz stres i zdenerwowanie? Masz szansę prosto przemóc stres i niepewność planując wcześniej najważniejsze momenty randki, ostatecznie najtrudniejszy etap - czyli umówienie się na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki paru efektywnym pomysłom miło spędzisz czas.


W jakie miejsce umówić się na pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą termin randki pomyśl o miejscu do którego moglibyście się udać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. kawiarnie, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami dość aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer facetów (polecamy polecane) piknik. Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których niewygodnie będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Twórca: kevindooley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/
Jeżeli stresuje Cię, że skończą Wam się tematy albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić facetów (polecamy zobacz więcej) po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie skupiając się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Postaw na dobre samopoczucie i styl ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego wyglądu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym planujecie spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że schludny i skrupulatnie dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Twórca: Frerieke
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/
O czym rozmawiać na pierwszej randka?

Najczęściej Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i miło spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i mały flirt.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.
21-11-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.