Odkryj NewConnect

Serwis o NewConnect, działający aktywnie w sieci przeznaczony jest do osób szukających bieżących jak również rzetelnych danych, ocen i analiz odnoszących się do rozmaitych podmiotów, które tworzą rynek new connect.
Eksperci finansowi, inwestorzy, akcjonariusze spółek jak również obserwatorzy mogą na bieżąco obserwować aktualne notowania giełdowe – także te związane z debiutami podmiotów dopiero wchodzących na rynek giełdowy.

Dodatkowe notki

Jakiego rodzaju umiejętności powinien posiadać kandydat na stanowisko menadżera ds. logistyki?

Transport i logistyka
Twórca: Luke Lawreszuk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że do niedawna żadna szkoła wyższa nie posiadała specjalnego kierunku, jaki mógłby kształcić specjalistów ds. logistyki? Na tym etacie zatrudniano więc osoby o jak najbardziej zbliżonych umiejętnościach oraz stosownym doświadczeniu.


Ma stronach bez trudu można przeczytać wskazówki jak również wiele przydatnych informacji przeznaczonych dla osób administrujących spółkami (zobacz dokument pz) wstępnie rozważających i planujących debiuty na newconnect a także dla graczy zainteresowanych przedłożeniem zlecenia kupna i śledzeniem codziennych kursów akcji emitentów. Polecamy artykuł jak wejść na newconnect.

Misją twórców jest równieżrównież (serwis internetowy) kojarzenie i ułatwienie kontaktu między inwestorami a spółkami efektywnie funkcjonującymi i dopiero wchodzącymi na rynek. Obszerne dane o emitentach, strukturze akcjonariatu czy raportach dotyczących finansów to tylko niektóre informacje przybliżające profile wybranych spółek, reprezentujących ponad 15 sektorów (tj. media, handel, informatyka i nowe technologie oraz wiele innych).
Notowania giełdowe
Twórca: NewConncet.info
Podpatrzone na: http://www.newconnect.info
Obszerny dział z publikacjami zawiera wnikliwe komentarze giełdowe, doniesienia ze spółek jak również serie wywiadów i artykułów. Dodatkowym atutem portalu są nie tylko informacje dotyczące debiutów ale także komentarze dzienne podsumowujące notowania, prezentujące walory notujące najbardziej znaczące wzrosty i spadki oraz nakreślające trendy. Istotnymi aspektami, dzięki którym rynek New Connect zyskuje szersze grono inwestorów, emitentów oraz obserwatorów są przede wszystkim: duża stopa wzrostu notowań papierów wartościowych wybranych spółek jak również mniejsze koszty debiutu (w zestawieniu z GPW).
11-07-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.