Odkryj NewConnect

Serwis o NewConnect, działający aktywnie w sieci przeznaczony jest do osób szukających bieżących jak również rzetelnych danych, ocen i analiz odnoszących się do rozmaitych podmiotów, które tworzą rynek new connect.
Eksperci finansowi, inwestorzy, akcjonariusze spółek jak również obserwatorzy mogą na bieżąco obserwować aktualne notowania giełdowe – także te związane z debiutami podmiotów dopiero wchodzących na rynek giełdowy.

Dodatkowe notki

Sklep z monetami

Kolekcjonowanie monet to nie tylko hobby czy interesujące zajęcie, ale przede wszystkim dobry sposób na inwestowanie pieniędzy. Giełdy monet, portale numizmatyczne czy aukcje internetowe to tylko niektóre sposoby sprzedania lub kupna unikalnych i wartościowych monet oraz banknotów.


Ma stronach bez trudu można przeczytać wskazówki jak również wiele przydatnych informacji przeznaczonych dla osób administrujących spółkami (zobacz dokument pz) wstępnie rozważających i planujących debiuty na newconnect a także dla graczy zainteresowanych przedłożeniem zlecenia kupna i śledzeniem codziennych kursów akcji emitentów. Polecamy artykuł jak wejść na newconnect.

Misją twórców jest równieżrównież (serwis internetowy) kojarzenie i ułatwienie kontaktu między inwestorami a spółkami efektywnie funkcjonującymi i dopiero wchodzącymi na rynek. Obszerne dane o emitentach, strukturze akcjonariatu czy raportach dotyczących finansów to tylko niektóre informacje przybliżające profile wybranych spółek, reprezentujących ponad 15 sektorów (tj. media, handel, informatyka i nowe technologie oraz wiele innych).
Notowania giełdowe
Twórca: NewConncet.info
Podpatrzone na: http://www.newconnect.info
Obszerny dział z publikacjami zawiera wnikliwe komentarze giełdowe, doniesienia ze spółek jak również serie wywiadów i artykułów. Dodatkowym atutem portalu są nie tylko informacje dotyczące debiutów ale także komentarze dzienne podsumowujące notowania, prezentujące walory notujące najbardziej znaczące wzrosty i spadki oraz nakreślające trendy. Istotnymi aspektami, dzięki którym rynek New Connect zyskuje szersze grono inwestorów, emitentów oraz obserwatorów są przede wszystkim: duża stopa wzrostu notowań papierów wartościowych wybranych spółek jak również mniejsze koszty debiutu (w zestawieniu z GPW).
11-07-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.