Gdzie spędzić Sylwestra 2013?

Są takie momenty w ciągu roku, które chcielibyśmy spędzić w wyjątkowy sposób. Pragniemy, by były godne zapamiętania. Do tego typu dni na pewno należy Sylwester. Powitanie Nowego Roku potrzebuje wyjątkowej scenerii. Dlatego niezwykle często imprezę sylwestrową organizujemy nawet parę miesięcy wcześniej.

Jeśli zamierzamy spędzić sylwester 2013 w jakimś wyjątkowo popularnym kurorcie, to warto dokonać rezerwacji już w okresie letnim np. na eholiday.

sztuczne ognie
Wiele ludzi doskonałą imprezę sylwestrową wyobraża sobie w górach. Nic zaskakującego! Majestatyczne szczyty, trzaskający mróz na zewnątrz i buchający wesoło ogień w kominku to świetny pomysł na zorganizowanie romantycznej sylwestrowej kolacji. Mnóstwo facetów planuje przecież ten dzień na oświadczyny. Czy jest coś bardziej romantycznego, niż najdroższy, który klęczy przed swoją damą w tak pięknych okolicznościach przyrody? Jeżeli planujemy przeżyć Sylwestra w tym roku w polskich górach, to najlepiej zrobić to w Zakopanem.

Zakopane nie bez przyczyny zostało ochrzczone polską zimową stolicą. Kto raz spędził czas w tym mieście, ten zawsze będzie pragnął tam powrócić.

Zobacz, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta. Zapewniamy usługi dobrane do indywidualnych potrzeb. Nie czekaj i dowiedz się, jak pracujemy.

Sylwester w Zakopanem (jak np. ) to doskonała sposobność do uprawiania ulubionych sportów zimowych. Miejscowość oferuje wspaniałe kurorty, które każdego roku przyjmują tysiące amatorów narciarstwa. Możemy być pewni wysokiej jakości usług i doskonałej infrastruktury. Jeżeli więc marzymy o powitaniu Nowego Roku na górskich szlakach, to Zakopane jest doskonałym wyborem.

Ale nie zapominajmy o tym, że Zakopane to też miejscowość o ciekawej historii. W latach Młodej Polski była to najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa naszej śmietanki towarzyskiej. Najwięksi twórcy przyjeżdżali tutaj, aby odciąć się od zgiełku stolicy i poszukać inspiracji. Ślady wielkich artystów ostały się w tym mieście do naszych dni. Można zobaczyć między innymi willę Karola Szymanowskiego, a także oglądać inne arcydzieła budownictwa w stylu zakopiańskim. Ogromne wrażenie na turystach robi spacer po Krupówkach, centralnym deptaku Zakopanego. Znajdziemy tam wiele knajpek z wyśmienitym jedzeniem, a także wiele innych atrakcji.

 
02-01-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.