Doskonałe oferty firmy clarks

W czasie jesień-zima 2014/2015 marka CLARKS, będąca ikoną kunsztownego rzemiosła, niewymuszonego brytyjskiego stylu i technologicznej innowacyjności, utworzyła prawdziwie unikalną kolekcję butów. Natchnień dostarczyło wyjątkowe dziedzictwo marki, najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, również styl ulicy.

Nowatorska kolekcja CLARKS
odznacza się wspaniałą równowagą pomiędzy gatunkiem, jakością i ergonomią. Buty w szerokiej palecie zróżnicowanych wzorców w hipotezie konstruktorów CLARKS, ma tworzyć trap pomiędzy sferą pracy i odpoczynku.
Sezon wprowadza plejada brogsów, podtrzymanych w uwspółcześnionej estetyce retro, oraz szykownych minimalistycznych Oxfordów, formy sporządzone z lakierowanej skóry, z ozdobną podeszwą w kontrastującym odcieniu, które zgodnie z zaleceniami czołowych twórców mody, mogą, a nawet winny być noszone nie tylko w czasie uroczystych sposobności, lecz także w ciągu dnia.

Jeśli chcesz poznać więcej danych na prezentowany temat - znakomicie się składa, ponieważ jest już pełna informacja, którą można zobaczyć tu.

Zobacz:
Kolekcja jesienno-zimowa CLARKS promieniuje magnetyzmem.
Buty clarks
Twórca: CLARKS
Wspaniałe sztyblety, kamasze inspirowane odzieżą roboczą, to bezsprzeczny przebój sezonu, nurtem wojskowym i trekkingiem polarnym, również ciężkie buty, nawiązujące do ruchu punk. Wygładzane, nabłyszczane i polakierowane skóry, wyznaczają motyw przewodni kolekcji. Ich czar uwypukla bogactwo neutralnych barw gleby i jesiennych barw, ożywionych akcentami czerwieni, niebieskości, zieleni i żółci.
Skłonność marki CLARKS do znakomitego wykończenia uwydatniają dekoracyjne dziurkowania, zauważalne przeszycia, wypukłe szwy, tekstylne wszywki, klamry, zatrzaski, kontrastujące wiązania, czy haczykowate połączenia w górnej części podniesionej cholewki. Nius z kolekcji damskiej CLARKS stanowiący wspaniałe uzupełnienie wytwornego, stonowanego stroju, z całą pewnością odpowiadać będzie przyjętemu charakterowi, a także wzbudzi zbiorowy podziw i zwróci oczy wszystkich na stylizację.

Luksusowe szpilki CLARKS o smukłej figurze, podnoszące się na supermodnym obcasie, skonstruowane z wyrafinowanej włoskiej skóry lakierowanej, to buty, które prędko nie wyjdzie z mody. Sprawdzi się również doskonale w czasie hucznych karnawałowych zabaw.
05-07-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.