Święta
święta
Twórca: Dafi
Podpatrzone na: Dafi

Parę przydatnych informacji o tym, jak ciekawie można udekorować swoje mieszkanie na Boże Narodzenie.

Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań i radości. Dla wielu jednak okres ten kojarzyć się także będzie z ogromną ilością sprzątania, porządków i robienia ozdób świątecznych. Jest faktem, że w dużej części domów jest rzeczywiście dużo pracy związanej ze świątecznym przygotowaniem, dom zostaje dokładnie odkurzany i czyszczony, a w kuchni przez kilka dni pieką się najróżniejsze smakołyki. I o ile za sprzątaniem i pracami kuchennymi dzieci raczej nie przepadają, o tyle jeśli chodzi o różnego rodzaju ozdoby mogą się już wykazać.
forma do pieczenia
Twórca: Elsie Hui
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie wypieki powinno się przyrządzać na wielkanocny stolik?

Wielkimi krokami zbliża się do nas niezmiernie rodzinny czas, jakim jest okres dni wielkanocnych. W tym czasie na końcu możemy spotkać się w okazałym gronie i odnowić wspólne relacje. Jest to również połączone ze świętami religijnymi, jakie są bardzo znaczącym składnikiem w życiu wszystkich chrześcijan.
Halloween
Twórca: Cat Winterfox
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W co się przebrać z okazji Halloween - na które powinieneś zwrócić uwagę

Wybór stroju halloweenowego spędził sen z powiek niejednemu. Kiedy niekiedy dobrze jest popuścić wodze fantazji po czym zrobić coś wyszukanego. Mnóstwo osób decyduje się przebrać za kościotrupa bądź innego nadgniłego brzydala, po czym pokazuje się, że na przyjęciu wszyscy prezentują się tak samo. Jeżeli chcesz zaskoczyć rodzinę a także znajomych niebanalnym okryciem halloweenowym przejrzyj niepowszednie inspiracje i wyselekcjonuj coś dla siebie. Z pewnością przyciągniesz spojrzenie niejednej osoby!
Mikołaj w samochodzie
Twórca: Public Information Office
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Impreza mikołajkowa nie musi być nudna

Impreza mikołajkowa dla starszych także ma szansę być. Istnieją takie momenty w ciągu roku, że również starsi ludzie we własnych firmach je obchodzą. Tak się dzieje wtedy, gdy organizowana okazuje się być impreza mikołajkowa, niejednokrotnie złączona będzie z dawaniem różnorakich prezentów dla pracowników.
pisanki
Twórca: Preciosa Ornela
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się na święta Wielkanocne? Zobacz parę ważnych wskazówek

Święta to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku. Jest to czas, gdy przeważnie mamy wolne w pracy i możemy choć na chwilę się zatrzymać i spokojnie pomyśleć o wielu ważnych dla nas kwestiach. Jest to też świetna okazja do tego, by porozmawiać z bliskimi i spędzić wspólnie odrobinę czasu.
nalewka
Twórca: thedabblist
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Butelka dobrego alkoholu jako prezent to na pewno dobry pomysł

Gdy przychodzi czas dawania prezentów bywa, że jesteśmy skrępowani, bo najczęściej brak nam pomysłu, co kupić. Wybór prezentów jest naprawdę trudny. Ale czasem nie musi być to droga przez mękę. Jeśli obdarowujemy współpracowników/partnerów biznesowych, wtedy możemy postawić po prostu na drogi alkohol.
Mikołaj wręczający prezent
Twórca: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przygotowania do świąt - dobre planowanie

Mikołaj- musi to okazać się osoba miła, lubiąca kontakt z dziećmi oraz będąca przyszykowaną na ich różne pomysły. Im lepiej odegrana zostanie taka rola, tym milsze wspomnienia będą posiadały dzieci, a to przecież jest najważniejsze dla ich rodziców. Przez to też w tym okresie zjawia się znacznie więcej osób, które pragną się przebrać za tą przyjazną postać oraz obdarować dzieci prezentami.
ozdoby świąteczne
Twórca: MattJP
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najpiękniejsze ozdoby domu oraz mieszkania na Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożonarodzeniowe to dla mnóstwa osób najcudowniejszy czas w czasie całego roku. Generalne porządki, wypiekanie makowca oraz ubieranie choinki, to to co z reguły kojarzy nam się z tym niezwykłym czasem.
Boże Narodzenie
Twórca: Shari's Berries
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Romantyczny czas z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość oraz pretekst do zasłużonego wypoczynku. Jak zaplanować wycieczkę, aby nic nie było w stanie zakłócić tych upragnionych chwil?
Sesja ślubna inspirowana Halloween
Twórca: Weselni Paparazzi
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Kiedy lubisz na przykład się przebierać, wówczas Halloween to z pewnością święto dokładnie dla Ciebie

W obecnych czasach Halloween staje się coraz bardziej modne. Pomimo tego, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu święto to było uznawane właściwie wyłącznie w Ameryce, obecnie jest obchodzone właściwie we wszystkich państwach. Jeżeli jesteś ciekawy, jak rozwijało się to święto na przestrzeni dekad, wówczas niewątpliwie powinieneś przeczytać ten artykuł – odszukasz w nim garść ciekawych informacji na ten temat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.