Praca
bezpłatny
Twórca: Dell Inc.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego tak dużo osób wyjeżdza w poszukiwaniu zatrudnienia do Niemiec?

Polska stała się członkiem Unii Europejskiej przeszło dziesięć lat temu. Od tamtego czasu zjawisko emigracji zarobkowej uległo znacznemu nasileniu.
Dyskusja
Twórca: jeanbaptisteparis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najlepiej przygotować się do rozmowy w sprawie pracy

Osobiste spotkanie z pracodawcą, nazywane obecnie rozmową rekrutacyjną lub interview to dla ciebie sposobność, abyś mógł przedstawić się ewentualnemu szefowi z jak najlepszej strony jako przyszły zatrudniony. Te kilka, a nawet kilkadziesiąt - jeżeli wydasz się swojemu chlebodawcy szczególnie interesujący - minut może albo wywołać kompletną zmianę w twym życiu zawodowym, bądź będzie wyłącznie kolejnym doświadczeniem na niełatwej drodze w poszukiwaniu zatrudnienia. Co w związku z tym powinieneś zrobić, aby jak najlepiej wypaść w rozmowie?
życie
Twórca: Paul Stainthorp
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zadania agencji interaktywnej

Zadania interaktywnej agencji nie są jednoznaczne i mają szeroki zakres. Zawiera się w nich głównie praca z klientem, polegająca na działaniach marketingowych oraz promocyjnych.


Zadania agencji interaktywnej

Do głównych zadań agencji interaktywnych należy projektowanie witryn internetowych dla firm, w tym także sklepów www, jak również prowadzenia kampanii reklamowych i dbanie o wizerunek.
człowiek
Twórca: University of the Fraser Valley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowe życie - zapamiętaj, że nikt nie wprowadzi zmian za ciebie!

Nie podoba ci się swoje życie? Chciałbyś coś wreszcie z nim zrobić? Pójść do przodu? Z drugiej jednak strony boisz się ryzyka. A może dodatkowo odpowiadasz również za swoją rodzinę, małżonka czy dzieci? Jeśli tak, nic dziwnego, że nie planujesz radykalnych zmian - w końcu skąd możesz wiedzieć, co z nich wyniknie, być może coś dobrego, a być może wręcz przeciwnie – same kłopoty. Ale oczywiście zmiany jak najbardziej nie muszą być zawsze radykalne. Czasem można doprowadzić do nich powoli i spokojnie. Nie lubisz swojej pracy? Nie rzucaj jej natychmiast. Zastanów się na spokojnie, co mógłbyś robić to miejsce, co jeszcze umiesz, w czym jesteś dobry albo przynajmniej co zawsze cię kusiło. Gdy już dobrze się nad tym zastanowisz i odkryjesz, zacznij rozwijać się w tym kierunku.
oferty pracy
Twórca: AlphaLab Startup Accelerator
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oferty pracy w różnorakich miastach

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że bez pracy nie będziemy mieli na chleb. Praca daje nam możliwość otrzymania pieniędzy, które pozwalają nam żyć na określonym poziomie. Oczywiście nie każdemu wystarcza jedna wypłata i mnóstwo osób próbuje wspiąć się po szczeblach swej kariery. Ale nadal jest mnóstwo ludzi, dla których konieczne są oferty pracy Łuków, bo dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Często jest tak, że bierze się jakąkolwiek pracę i jest to faktycznie odpowiednie rozwiązanie. Warto po prostu gdzieś popracować.
księgowa
Twórca: NATO E-3A Component
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jeśli mamy osobistą firmę, wtenczas nie zapomnijmy o listy płac

Na obecną chwilę wiele bardziej niejednokrotnie opłaca się otworzyć osobisty interes, aniżeli frapować się robotą dla kogoś innego. Często bowiem praca na usługach wiedzie nas do niskich zarobków a co za tym idzie powoduje, że po prostu ciężko nam się na tym świecie trwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.