Książki
audiobook
Twórca: jeff_golden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Boży bojownicy audiobook zmienia nasze wyobrażenie o tej metodzie tworzenia

Sporym powodzeniem radują się audiobooki

Stwierdza się, że ludzie znacznie mniej godzin przesiadują na czytaniu książek, ale prawda jest taka, że dzisiejsze tempo życia, nie zostawia zbyt wiele czasu, który możemy wykorzystać na zrobienie czegoś dla siebie, a jak już go mamy, to wolimy go przeznaczyć na coś innego aniżeli książki. Na szczęście dzieje się także, że wzrasta ilość zakupionych audiobooków, a zatem książek, które są czytane oraz których możemy słuchać w czasie sprzątania, czy prowadzenia pojazdu.
Książka
Twórca: nkzs
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Najlepsze książki popularnych autorów

Najbardziej wartościowe zdaniem czytelników książki to niezaprzeczalnie klasyka. Książki, jakie są najbardziej teraz rozchwytywane na rynku książkowym, nabyć można w zrównoważonych cenach. Mogą się okazać znakomitym towarzyszem podczas niekończących się, jesiennych wieczorów. Zdaje się, jakoby nasze społeczeństwo czytało stopniowo coraz mniej, co jest szczególnie złym znakiem nie tylko dla autorów oraz wydawnictw, lecz przede wszystkim o naszych warunkach intelektualnych.
prezent
Twórca: Shari's Berries
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Poszukiwania idealnego prezentu - czy potrzebujemy na nie wiele czasu

Odnalezienie dobrego prezentu dla bliskich nierzadko jest dosyć kłopotliwe, bowiem niełatwo trafić w czyjś gust. Jeśli świetnie znamy osobę, której chcemy coś nabyć z pewnością będzie nam prościej, ale nie zawsze możemy liczyć na takim komfort. W jaki sposób poradzić sobie w momencie, kiedy kupujemy prezent dla kogoś, kogo nie znamy nazbyt dobrze?
czytanie z dziećmi
Twórca: Chris_Parfitt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czytanie, jako fascynujące, wciągające oraz mało kosztowne hobby

Współcześnie egzystujemy w czasach, gdzie czytanie staje się coraz mniej lubiane. Masa osób woli obejrzeć film zamiast przeczytać książkę, na dodatek Net jest obecnie tak globalny, iż większość czasu spędzamy przed kompem na portalach społecznościowych, różnych stronach internetowych, co powoduje, iż nie mamy już ani czasu ani w wielu przypadkach chęci na czytanie książek.
aktywny wypoczynek
Twórca: troy_williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wybrać hobby, aby w pełni odnaleźć wypoczynek po robocie?

Hobby jest pojęciem, które jest zapomniane przez żyjących w tych czasach obywateli. Dzieje się to za sprawą szybkiego pędu egzystencji. Aktualnie etat jest głównym przedmiotem zabiegania ludzi naszego kraju. Jeżeli już ktoś odpoczywa, to nierzadko ma on związek z oglądaniem filmu.
półki z książkami
Twórca: burnbless
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wydarzenia społecznościowe mające na celu wypromować czytanie książek.

Przez pewien okres czasu dało się zauważyć swego rodzaju stagnację, która powiązana jest z czytelnictwem. Ludzie preferują najzwyczajniej czytać e booki, lub również nie mają wolnej chwili na przeczytanie książek w codziennym życiu. A przecież, beletrystyka popycha do przodu ludzi a także pokazuje im, w których nurtach mają obowiązek zdążać. Nie będzie więc dziwne, że ostatnio wyłoniło się w społeczeństwie podnoszenie kwestii, a propo akcji społecznych mających na celu wypromować beletrystykę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.