Imieniny
30 urodziny
Twórca: Anna Ciupryk / Fashion Color
Podpatrzone na: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

Jaki prezencik dla... - czyli, 30 urodziny, kontra imieniny

Zastanawiasz się jaką rzecz zakupić bliskiej Tobie osóbce na 30 urodziny? A może zbliża się termin czyjeś imieninki oraz pragniesz zrobić tej osobie jakiś prezencik? Podpowiem Ci, czym się nakierowywać przy doborze, jedynie w dobry sposób przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł!


Jaki prezencik dla... - czyli, 30 urodziny, kontra imieniny

Takiego typu wydarzenie jak 30 urodziny to dla wielu nie tyle przyczyna do świętowania, co przyczyna do popadania w myśli: "już jestem taki stary / wiekowa?".
prezenty
Twórca: Shari's Berries
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Upominki – jak je wybierać, by sprawiały radość?

Urodziny, imieniny, rocznice, święta – uroczystości, jeśli chodzi o wręczanie sobie wzajemnie upominków jest jak najbardziej wiele. I dobrze, wszyscy lubimy przecież otrzymywać podarki, ale często lubimy je również wręczać. W końcu jest to dokonały sposób na pokazanie bliskim, że są dla nas ważni, że się dla nas liczą i że nam na nich zależy. Jednakże wybieranie odpowiednich prezentów to również sztuka. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać i nie każdemu się to udaje. A nie ma chyba nic bardziej przykrego niż rozczarowanie w oczach bliskiej osoby po rozpakowaniu otrzymanego od nas prezentu. Z tego też powodu o wyborze prezentu najlepiej pomyśleć odpowiednio wcześnie i starannie zaplanować, co by to mogło być, nie iść na żywioł.
prezent
Podpatrzone na: morguefile.com

Kartki imieninowe, które uszczęśliwią

Wybierając dziś prezent dla solenizanta należy postawić na piękne, ręcznie zdobione kartki imieninowe, które znaleźć można w sklepach papierniczych już dziś. Właściwie dostosowane, kolorowe, matowe, błyszczące, w różnych wzorach… Wyróżniające się na tle innych kartki dla obchodzących własne święto to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, chcących uczcić ten dzień i złożyć życzenia. Jeśli nie ma opcji wręczyć osobiście kwiatów, jest to znakomite wyjście.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.