Formularz
wizerunek - firma
Twórca: Ministerio de Relaciones Exteriores
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Chwilówki – czym są i dlaczego należy wiedzieć o nich więcej?

Kiedy bank nie idzie na rękę.
W dzisiejszych czasach wymagania życiowe standardowego Polaka cały czas wzrastają. Angażujemy się w coraz wymagające wizje życiowe, których zrealizowanie automatycznie wiąże się z poniesieniem nowych, zazwyczaj nieplanowanych kosztów.
podatek
Twórca: GotCredit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nie zapominaj rozliczeniu się z podatku (PIT) za 2015 rok

Wszelki uzyskiwany prawnie zysk, bez względu na to czy jest to przychód z pracy zawodowej, z renty czy też z emerytury musi pozostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, to znaczy w Pit 2016.
finanse
Twórca: peddhapati
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obowiązki każdego obywatela – rozliczenie z Urzędem Skarbowym

Każdy, kto w danym roku podatkowym pracował i w konsekwencji osiągnął jakiś dochód, ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Jest to efekt obowiązującego w naszym kraju prawa. Jego nie przestrzeganie to wielkie kłopoty, które wiązać mogą się nawet z pobytem w zakładzie karnym. Czas na złożenie formularza PIT jest zawsze do końca kwietnia roku następującego po roku, za który jest zeznanie.
podatki
Twórca: 401(K) 2012
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obowiązek każdego, kto osiągnął dochód – rozliczenia z Urzędem Skarbowym

Każdy, kto w danym roku podatkowym pracował legalnie, a tym samym zarabiał musi do końca kwietnia kolejnego roku kalendarzowego rozliczyć się ze skarbówką. Obowiązki w tej kwestii określa obowiązujące w naszym kraju prawo. Trzeba pamiętać, że jego łamanie to ryzyko naprawdę wielkich kłopotów. Przestępstwa skarbowe są bowiem na terenie naszego kraju solidnie karane.Rozliczenie roczne PIT musi być złożone zawsze do końca kwietnia roku, który następuje po tym, za który składamy formularz. W Polsce rok podatkowy ma identyczny przebieg z rokiem kalendarzowym, co naprawdę znacznie ułatwia sprawę
.
ubezpieczenia
Twórca: designmilk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie błędy są popełniane podczas wypełniania pitu? O jakich sprawach trzeba wiedzieć?

W czasie wypełniania deklaracji podatkowej łatwo popełnić błędy, czasem są jednakowoż tak proste, iż szkoda tracić na nie czasu. No bo jak robimy błąd, to od razu będziemy musieli poprawić pit, a w sumie ten czas korzystniej przeznaczyć na coś bardziej ciekawego, chociażby na hobby
Auto na moście
Twórca: Ryan Gsell
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kto mógłby skorzystać z wypełnienia proklamacji skarbowej przez Sieć?

W dzisiejszych dniach w wielu dziedzinach dopomaga nam Internet. I nieważne czy to jakiekolwiek porady na wątek urody, filmiki podróżnicze, czy wręcz same informacje ze świata.
IT
Twórca: ITU Pictures
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Raz w roku jesteśmy zobowiązani dostarczyć dokumenty podatkowe - nie każdy to lubi, ale niestety nic nie jesteśmy w stanie z tym zdziałać

Istnieją ludzie, którzy można rzecz lubią rozliczenia podatkowe. Możliwe, że lubią to zbyt wielkie słowo, ale chociaż ich to nie irytuje. Chodzą po świecie jednak tacy, którzy nie lubią matematyki oraz sumowania czy dzielenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.