Auto
katy kredytowe
Twórca: Sean MacEntee
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Długotrwały proces sądowy oraz postępowanie komornicze a może błyskawiczna sprzedaż wierzytelności? Które rozwiązanie jest bardziej korzystne?

Jeżeli pożyczyliśmy komuś gotówkę, to często pojawia się tak zwany „paradoks pożyczającego”. To nam jest niestosownie prosić o zwrócenie należności. W przypadku, gdy kwota nie jest znacząca, nie mamy problemu. Jeżeli zdecydowaliśmy się na pożyczkę wielkich pieniędzy, a osoba, która je wzięła nie spieszy się z ich oddaniem, wtedy mamy spore kłopoty. Co począć w takiej sytuacji? W jaki sposób odzyskać kwotę?
samochód ślubny w kwiatach
Twórca: flickr.com
Podpatrzone na: flickr.com

Planujesz wesele? Pamiętaj o atrakcyjnych dekoracjach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Przygotowywanie wesela to nie tylko rezerwacja terminu w kościele, wybór przepięknej sali, wynajęcie ładnie grającej orkiestry oraz znalezienie doświadczonego kamerzysty – to także pomyślenie nad dodatkami, jakie decydują o klimacie przyjęcia. Dodatki weselne mogą sprawić, iż poczujecie się w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Do takich dodatków zaliczają się dekoracje, jakimi ozdabiamy auto ślubne. Jak powinny wyglądać?
samochód do wynajęcia
Twórca: Ryan Gsell
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Auto do wynajęcia: co teraz proponują firmy zajmujące się tego rodzaju działalnością?

Nie wszyscy stawiają na zakup własnego samochodu. Nieraz jednak zdarza się tak, że auto jest po prostu niezbędne. W takim przypadku swoje kroki powinno się skierować do wypożyczalni, która posiada w swojej ofercie samochody różnego rodzaju. Aktualnie można wynająć nie tylko auto osobowe, ale także busa, a nawet autobus. Wszystko zależy od naszych potrzeb.
auto z wypożyczalni
Twórca: Clifton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się wynająć samochód, gdy wybieramy się do innej miejscowości?

W aktualnych czasach trudno jest się obyć bez samochodu. Nie każdy też przepada za poruszaniem się za pomocą komunikacji miejskiej, gdyż na przystanek albo na dworzec trzeba zazwyczaj kawałek dojść, a samochód cały czas stoi na parkingu. Wystarczy wsiąść do niego i udać się do sklepu, pracy albo po dziecko, jakie właśnie ukończyło zajęcia dodatkowe i musimy je odebrać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.